CACIB České Budějovice 31.3.2012 CZ

CACIB České Budějovice 31.3.2012 CZ

Judge: Milivoje Uroševič (SERBIA)                                                              foto: BOB + BOS

 

Males – Junior class

Ex 1, CAJC, BOJ - Chuck N’roll Silent Enigma

Zarathustra Nijinski Ballet x Eau de Toilette Silent Enigma

Křapová / Kräuterová

Ex 2 - Alchymist Archangelika

Timur z Moskevského chovu x Phadra Fi-it

Rozsívalová / Soukupová

Ex 3  - Blueberry Hill Matrioshka

Lynx Wind from Russia x Lynx Scarlet Pimpernel

Svobodová / Svačinová

 

Males – intermediate

Ex 1, CAC Russkij Azart Kristall Absolute

Russkij Azart Dagon x Borscana Iselin

Lazareva / Pokorná

Ex 2 Belias Frajanka

Harmon Majove Bohemia x Phaedra Iriska

Pileček / Pillarová

absent Coral Mischenka

 

Males – open class

Ex 1 , CAC - Cerberos Royal Lily

Donskoi Borietz x Charyzma Chwili Polot

Portešová / Humpálová

SG 2 Jewel Stepowy Goniec

Ischyma Imperial x Alliance de Mur’Eetnaya

Rychlik / Rychlik, Pelánková

Absent – Anatol Příbramský Permoník

 

Males – Champion class

Ex1, CAC, CAC CMKU, CACIB, BOB, BIG-4 Gamelan Bistkupstwo

Velikij Bonapart iz Razdolia x Borscana Wolverine

Zapletal / Zapletalovi

Absent – Altaj Nova Fanfara

 

Females – Junior class

Ex 1, CAJC - Lucrezia Borgia z Bilmy

Ischyma Maxim x Ajka z Murky

Pařízková / Strnadová

Ex 2 – Regina Majove Bohemia

Harmon Majove Bohemia x Marisa Majove Bohemia iz Belaja Svora

Veselá / Pileček¨

SG - Bielka Jaroslawna

Sasma Fi-it x Solovyev Yagoda-Malina

Prokopec / Pelikánová

SG - Cora Frajanka

Bert z Murky x Hermiona Majove Bohemia

Pileček / Boška

SG - Esfir Mraja

Kudeyar iz Razdolia x Calinka Zwezda Hornada

Mrázová / Mrázová, Kunstová

SG - Chloé Love Silent Enigma

Zarathustra Nijinski Ballet x Eau de Toilette Silent Enigma

Křapová / Myšková

absent – Baronka Balvert’s

absent - Dusha Ochotnika Mraja

absent – Taraka Sofena

 

Females – intermediate

Ex 1, CAC – Cassia Mischenka

Bronze Shadow Wicari x Bylinka Mischenka

Dvořáková / Dvořáková

 

Females – open

Ex 1, CAC, Res CACIB - Tajga Fi-it

Jr. Yoram Balšaja Achota x Connie Balšaja Achota

Šírová / Walterová

Ex 2, Res CAC - Amalia Frajanka

Harmon Majove Bohemia x Phaedra Iriska

Pileček / Pileček

Ex 3 – Phaedra Mathilde

Majenkir Krasivi Volschebnik x Leicros Russian Ztarshine

Shimel, Kubiak-Zamora / Pařízková

SG 4 – Hatchepsut Bistkupstwo

Solovyev Lichny Podarok dlja Contra Lege x Apurva Bistkupstwo

Zapletal / Chocholouškovi, Zapletalovi

SG - Baltic Icewater Empire Excellent

Excelent Silent Enigma x Terzaika Homierovitch Boldareffchino

Ovchinikova / Hančlová

SG – Uršula Fi-it

Solovyev Feniks for Balšaja Achota x Julia Balšaja Achota

Šírová / Hudcová

 

Females – champion class

Ex1, CAC, CAC CMKU, CACIB Estet Classic Basurmanka

Sanhawke Velimir x Estet Classic Sonata in Moon Light

Gorbatsjova, Kasemets / Pokorná

Ex 2, Res CAC  – Marisa Majove Bohemia iz Belaja Svora

Charisma Faith to the Max x Oliva Blue Belaja Svora

Carrol / Pileček

Ex 3 – Hanaczka Bistkupstwo

Solovyev Lichny Podarok dlja Contra Lege x Apurva Bistkupstwo

Zapletal / Zapletalovi

Ex 4 – Teine Seabury Walk on Water

Teine Katz Night Moves x Seabury’s Star Gazer

Sillers / Chocholouškovi

absent -Rozárka Sofena

 

received from:  Zapletalovi, Bistkupstwo

 

 


Contact

Karel Pileček