CACIB České Budějovice 13.10.2012 CZ

CACIB České Budějovice 13.10.2012 CZ

judge. Ing.Radana Marešová

 
PSI/MALES
třída mladých/junior
 
V1,CAJC Amundsen ze Zlatého Lancastru
O:Terence Fi-It,M:Alix Russuzen
Chov:Miloslav Šupka,Maj:Leona Havlisová
 
V2 Azart Lubimets Fortuny
O:Kumir iz Razdolia,M:Kanis Maier Doblest Dusha Poley
Chov:E.V.Eremia,Maj:Žaneta Pokorná
 
mezitřída/inter
 
V1,CAC Alchymist Archangelika
O:Timur z Moskevského chovu,M:Phadra Fi-It
Chov:Olga Rozsívalová,Maj:Irena Soukupová
 
třída otevřená/open
V1,CAC,Res.CACIB Anatol Příbramský permoník
O:Gradivo z Bilmy,M:Cagryschka Majove Bohemia
Chov:Roman Šenkýř,Maj:Jana Strnadová
 
VD2 Russkiy Azart Kristal Absolute
O:Russkiy Azart Dagon,M:Boscana Iselin
Chov:Maria Lazareva,Maj:Žaneta Pokorná
 
třída šampionů/champion
V1,CAC,CAC ČMKU, CACIB Jeronimo Primus z Bilmy
O:Galileo Galilei z Bilmy,M:Secret Garden Rachel
Chov.+Maj: Marcela Pařízková
 
FENY/FEMALES
 
třída štěňat/puppy
 
VN1 Angua Izironk
O:Kalinow Oleg,M:Foxey Lady Bistkupstwo
Chov:Helena Chocholoušková,Maj:Lenka Kryčerová
 
třída mladých/junior
V1,CAJC,BOJ Morgana Le Fay z Bilmy
O:Kyrov-Bijoux Worth Waiting For,M:Windnsatin Jadus V Coburn
Chov.+Maj: Marcela Pařízková
 
V2 Casey Frajanka,CMKU/B/3058/11,5.6.2011
O:Bert z Murky,M:Hermiona Majove Bohemia
Chov:Karel Pileček,Maj:Ilona Lanová
 
V3 Jelizaveta Bistkupstwo
O:Rabarbar z Juraskich Biskupic,M:Borcana Wolverine
Chov:Vojtěch Zapletal,Maj:Lenka Kryčerová
 
mezitřída/inter
V1,CAC Regina Majove Bohemia
O:Harmon Majove Bohemia x M:Mariska Majove Bohemia iz Belaja Svora 
Chov:Marie Veselá ,Maj: Karel Pileček
 
V2,Res.CAC Sugar Sofena
O:Patriot Sofena,M:Olivia Sofena
Chov:Antonín Mudra,Maj:Vladimíra Volfová
V3 Lucrezia Borgia z Bilmy
O:Ischyma Maxim x M:Ajka z Murky
Chov:Marcela Pařízková,Maj:Jana Strnadová 
 
třída otevřená/open
 
V1,CAC,Res.CACIB Czernuszka von Snorlax
O:Charley Balsaja achota,M:Aeshley O´Hara z Višňového květu
Chov:Blanka Blizman,Maj:Alena Svačinová
 
V2,Res.CAC Ergen z Kopfsteinu
O:Timur z Moskevského chovu,M:Alix Russuzen
Chov:Milan Cséfay.Maj:Pavla Finková
V3 Carmen z Murky
O:Patriot Sofena,M:Altamira Moomoon
Chov.+Maj:Miloslava Řeřichová
 
not judged: Baltic Icewater Empire Excellent
O:Excellent Silent Enigma,M:Terzaika Homierovitch Boldareffchino
Chov. Ludmil Ovchinikova, Maj. MVDr. Tereza Hančlová
 
třída šampionů/champion
V1,CAC,CAC ČMKU, CACIB, BOB Marisa Majove Bohemia iz Belaja Svora
O:Charisma Faith to the Max,M:Olivia Blue Belaja Svora
Chov:Irina Caroll,Maj:Karel Pileček
 
foto : Věra Dvořáková and Marcela Pařízková

Contact

Karel Pileček