3x Budapest 16.-18.2.2012 HU
FeHoVa Budapešť 18.2.2012
Rozhodca: Lisbeth Mach, CH
Psy
Trieda šteniat
VP 1 PETRODVOREC ANYEGIN, 5.6.2011
(Scheztaya Blindmandreams x Paskova Believe In Me)
CH + M: Dr. Ágnes Edit Gólián-Béres
Trieda mladých
V1 CAJC, JBOB BURIAN FRAJANKA, 15.10.2010
(Harmon Majove Bohemia x Phaedra Iriska)
CH: Karel Pileček
M: Sára Bodor
V2 DMITRIJ RENY DESTINY MRAJA, 25.1.2011
(Kudeyar iz Razdolia x Amuri-Pajkos Desszert)
CH: Jana Mrázová
M: Renáta Schwarzová
V3 DOBER-KOPP NOMEN ET OMEN, 10.4.2011
(Sunburst Duke Califa at Dober-Kopp x Dober-Kopp Charmos Saci)
CH: Dr. Ágnes Koppány
M: László Kútvölgyi
Feny
Trieda šteniat
VP 1 ALAG-DOMBI BISZTRA, 30.5.2011
(Zoolander Burián of Little Warrior x Nyulász Ligeti Natasa)
CH: Ersébet Banké Ódry
M: Róbert Miskovics
VP 2 PETRODVOREC ANNA, 5.6.2011
(Scheztaya Blindmandreams x Paskova Believe In Me)
CH + M: Dr. Ágnes Edit Gólián-Béres
Trieda mladých
V1 CAJC DERZOSTH MRAJA, 25.1.2011
new Junior CH of H (Kudeyar iz Razdolia x Amuri-Pajkos Desszert)
CH + M: Jana Mrázová
Trieda otvorená
V1 CAC, CACIB, BOB DOBER-KOPP REICH KATYUSA, 7.4.2006
(Dober-Kopp Pannon Zoltán x Rusich Lizaveta)
CH: Dr. Ágnes Koppány
M: Antal Proksa
V2 r.CAC r.CACIB BRIOSCHKA JELENA MRAJA, 19.5.2009
(Phaedra Camus x Amuri-Pajkos Desszert)
CH: Jana Mrázová
M: Erika Reisz
Trieda šampiónov
V1 BELÁTÓ BELLA, 14.3.2007
(Volodei des Crocs de la Moliere x Dober-Kopp First Lady)
CH: Károly Szoke
M: Edit Vereczky
FeHoVa Budapešť 17.2.2012
Rozhodca: Milivoje Uroševič, SRB
Psy
Trieda šteniat
VP 1 BIS puppy PETRODVOREC ANYEGIN, 5.6.2011
(Scheztaya Blindmandreams x Paskova Believe In Me)
CH + M: Dr. Ágnes Edit Gólián-Béres
Trieda mladých
V1 CAJC, JBOB, BOB, BOG DMITRIJ RENY DESTINY MRAJA, 25.1.2011
(Kudeyar iz Razdolia x Amuri-Pajkos Desszert)
CH: Jana Mrázová
M: Renáta Schwarzová
V2 BURIAN FRAJANKA, 15.10.2010
(Harmon Majove Bohemia x Phaedra Iriska)
CH: Karel Pileček
M: Sára Bodor
V3 VASKES NRAV, 4.3.2011
(Vaskes Kaznachey x Vaskes Moral)
CH: V.S. Shiverskikh
M: Andrea Fekete
Trieda šampiónov
V1 CAC BORYA MRAJA, 19.5.2009
new Champion of Hungary (Phaedra Camus x Amuri-Pajkos Desszert)
CH: Jana Mrázová
M: Jana Fulmeková
Feny
Trieda šteniat
VP 1 PETRODVOREC ANNA, 5.6.2011
(Scheztaya Blindmandreams x Paskova Believe In Me)
CH + M: Dr. Ágnes Edit Gólián-Béres
Trieda mladých
V1 CAJC DERZOSTH MRAJA, 25.1.2011
(Kudeyar iz Razdolia x Amuri-Pajkos Desszert)
CH + M: Jana Mrázová
Trieda otvorená
V1 CAC BRIOSCHKA JELENA MRAJA, 19.5.2009
(Phaedra Camus x Amuri-Pajkos Desszert)
CH: Jana Mrázová
M: Erika Reisz
V2 DASENKA ABSURDUM, 24.7.2009
(Bastacskin ad Absurdum x Advotija ad Absurdum)
CH: Attila Schlosser
M: Sára Bodor
FeHoVa Budapešť 16.2.2012
Rozhodca: Péter Harsányi, H
Psy
Trieda mladých
V1 CAJC DMITRIJ RENY DESTINY MRAJA, 25.1.2011
(Kudeyar iz Razdolia x Amuri-Pajkos Desszert)
CH: Jana Mrázová
M: Renáta Schwarzová
VD2 VASKES NRAV, 4.3.2011
(Vaskes Kaznachey x Vaskes Moral)
CH: V.S. Shiverskikh
M: Andrea Fekete
Trieda šampiónov
V1 CAC, BOB, r.BOG BORYA MRAJA, 19.5.2009
(Phaedra Camus x Amuri-Pajkos Desszert)
CH: Jana Mrázová
M: Jana Fulmeková
Feny
Trieda mladých
V1 CAJC, JBOB DERZOSTH MRAJA, 25.1.2011
(Kudeyar iz Razdolia x Amuri-Pajkos Desszert)
CH + M: Jana Mrázová
Trieda otvorená
V1 CAC BRIOSCHKA JELENA MRAJA, 19.5.2009
(Phaedra Camus x Amuri-Pajkos Desszert)
CH: Jana Mrázová
M: Erika Reisz
Trieda pracovná
V1 CAC BLAGOSŤ MRAJA, 19.5.2009
new Champion of Hungary (Phaedra Camus x Amuri-Pajkos Desszert)
CH + M: Jana Mrázová
Trieda šampiónov
V1 CAC BELÁTÓ BELLA, 14.3.2007
(Volodei des Crocs de la Moliere x Dober-Kopp First Lady)
CH: Károly Szoke
M: Edit Vereczky
BIS pár Blagosť Mraja + Borya Mraja
r.BIS chovateľská stanica Derzosth, Dmitrij RD, Blagosť, Borya Mraja