Sighthound speciality Kolesa 3.9.2016 CZ

Sighthound speciality Kolesa 3.9.2016 CZ

                                                                                                                 foto: BOS
 
PES/DOG TŘÍDA ŠTĚŇAT / BABY CLASS
VN1, Nejlepší štěně pes 50. IKAROS FRAJANKA, CMKU/B/3670/16, 3/6/2016, O.: VALER MAJOVE BOHEMIA,
M.: NYX MAJOVE BOHEMIA, CH.: PILEČEK KAREL, M.: PILEČEK KAREL
 
VN2 49. DOBER-KOPP HU-GO BUDA, MET.OAG.62/16, 4/25/2016, O.: J-DZINGISKHAN TO DOBER KOPP TOCA,
M.: DOBER-KOPP FABULUS DANCER, CH.: KOPPÁNY ÁGNES DR., M.: WANKOWSKA DAGMAR
 
PES/DOG TŘÍDA DOROSTU / PUPPY CLASS
 
VN1, Nejlepší dorost pes 53. MUSORGSKIJ SILENT ENIGMA, CMKU/B/3678/16, 2/27/2016, O.: CHADWIK LYNN
SILENT ENIGMA, M.: ANICZKA GORIANOWA OD MATRIOSZKI, CH.: KŘAPOVÁ MARTA, M.: KŘAPOVÁ MARTA
VN2 52. CHRONOS FRAJANKA, CMKU/B/3664/16, 2/28/2016, O.: SADKO MAJOVE BOHEMIA, M.: MARISA
MAJOVE BOHEMIA IZ BELAJA SVORA, CH.: PILEČEK KAREL, M.: PILEČEK KAREL
 
N3 51. EDWARD BALVERT´S, CMKU/B/3646/16, 1/21/2016, O.: AZART LUBIMETS FORTUNY, M.: BARONKA
BALVERT´S, CH.: POKORNÁ ŽANETA, M.: POKORNÁ ŽANETA
 
PES/DOG TŘÍDA MLADÝCH/ JUNIOR CLASS
 
V1 CAJC, BOJ 60. PETRIKOFF Z BILMY, CMKU/B/3532/15, 4/26/2015, O.: MYSTICAL DARK VICTOR Z BILMY, M.:
CHARON MASKOVA´S, CH.: PAŘÍZKOVÁ MARCELA, M.: ROZSÍVALOVÁ OLGA
 
V2 59. MR. PLANT BISTKUPSTWO, CMKU/B/3588/15, 7/22/2015, O.: ALTAJ NOVA FANFARA, M.: CODA
HIGHLANDS HEART, CH.: ZAPLETAL VOJTĚCH, M.: ZAPLETALOVI VOJTĚCH A LUDMILA
 
V3 54. BARCHAT FOR FRAJANKA , RFK4342508, 8/16/2015, O.: ALEKSANDRIT, M.: RHAPSODY MAJOVE
BOHEMIA, CH.: ANDREEVA OLGA, M.: PILEČEK KAREL
 
V4 58. LIHODEY DU CLOS VREMONTOIS, CMKU/B/3627/-15/15, 6/28/2015, O.: H´OLEG DU CLOS
VREMONTOIS, M.: ISABELLA DU CLOS VREMONTOIS, CH.: BOURRASSET FRANCOISE, M.: MIKLOVÁ KATEŘINA
 
V 55. D´ARTAGNAN IZIRONK, CMKU/B/3639/15, 10/30/2015, O.: ALLPERI HIGHLANDS HEART, M.:
HATCHEPSUT BISTKUPSTWO, CH.: CHOCHOLOUŠKOVÁ HELENA, M.: KREJČÍ MARCELA
 
V 56. GO GO BOLSHOI MIDNIGHT COWBOY, MET.OAG.26/15, 6/10/2015, O.: SUNBURST DUKE CALIFA AT
DOBER-KOPP, M.: LENA MARTINVILLE, CH.: VERECZKI EDIT, M.: VERECZKI EDIT
 
V 61. YAROMIR , DWZRV RKF 4343761, 7/15/2015, O.: TIMIAN MAJOVE BOHEMIA, M.: TSARKAYA OSOBA
ZAGADKA, CH.: ANNA A. VINTILOVA, M.: KAIN MARIA
 
VD 57. GOLDEN GLOW MATRIOSHKA, CMKU/B/3560/15, 6/12/2015, O.: LYNX WINDS FROM RUSSIA, M.:
SONJA FI-IT, CH.: SVOBODOVÁ VENDULA, M.: VACKOVÁ MARKÉTA
 
PES/DOG MEZITŘÍDA/ INTERMEDIATE CLASS
 
V1 CAC 65. FALCON Z PALATINU MORAVIA, CMKU/B/3550/15, 5/29/2015, O.: MARCUS ANTONIUS BILMY, M.:
BORINKA PALATINU MORAVIA, CH.: RŮŽIČKOVÁ MARTA, M.: MLEJNKOVÁ ALEXANDRA
 
V2 Res. CAC 68. CHARODIY ALEXANDRIT FAVORIT, CMKU/B/3567/-15/15, 2/7/2015, O.: ZABAVA ISLEHAVEN
OSTROV BARBADOS, M.: TAISIYA ALEKSANDRIT FAVORIT, CH.: ZYKOVA KATERYNA, M.: OMASTA PETR
 
V3 66. FOR FUN ROYAL LILY, PKR.X-9184, 10/30/2014, O.: ANGEL OF MINE ROYAL LILY, M.: KATZ KILLIAN'S RED,
CH.: PORTEŠOVÁ ALENA, M.: GROLIK ANNA
 
V4 62. ARASHIDO BARRYBADY, ČLP/B/3481, 12/5/2014, O.: WIOSENNY WIATR POLOT, M.: DUSHA OCHOTNIKA
MRAJA, CH.: FIALOVÁ DAGMAR, M.: VLČKOVÁ PETRA
 
V 63. BEL ETUAL BALTAZAR, ČMKU/B/3635/-15/15, 3/6/2015, O.: RUSSKIY AZART YESORS ALNAIR OF
PERSIFAL, M.: VOLYA, CH.: PARICHENKO EKATERINA, M.: SCHWARZOVÁ KRYŠTOF RENÁTA
 
V 64. CÍRDAN IZIRONK, CMKU/B/3492/14, 12/15/2014, O.: BOOTY BAY IZIRONK, M.: FOXEY LADY
BISTKUPSTWO, CH.: CHOCHOLOUŠKOVÁ HELENA, M.: KREJČÍ MARCELA
 
V 67. CHARLEMAGNE NIJINSKI BALLET, ČLP/B/3508/15, 2/16/2015, O.: ZARATHUSTRA NIJINSKI BALLET, M.:
YELENA SPIRIT OF THE TSAR, CH.: BURIANOVÁ LENKA, M.: ČECHOVÁ EVA
 
PES/DOG TŘÍDA OTEVŘENÁ / OPEN CLASS
V1 CAC, Vítěz speciální výstavy, BOS 71. HONOUR OVER GLORY ČÍNSKÉ HEDVÁBÍ, ČLP/B/3311/, 7/30/2013,
O.: TIMUR Z MOSKEVSKÉHO CHOVU, M.: FLORIDA ČÍNSKÉ HEDVÁBÍ, CH.: HAVLISOVÁ LEONA, M.: KUPČÍK DUŠAN
 
V2 Res. CAC 70. GO GO BOLSHOI JESSE JAMES GO GO BOLSHOI, MET OAG. 1152/13, 2/14/2013, O.: DOBERKOPP
WIZZARD OF ÓZ DOBER-KOPP, M.: LENA MARTINVILLE MARTINVILLE, CH.: VERECZKI EDIT, M.: BODROGI
MARGARÉTA
 
V3 69. CASANOVA BALVERT´S, CMKU/B/3236/12/14, 8/18/2012, O.: KRISTALL ABSOLUTE RUSSKIY AZART, M.:
BASURMANKA ESTET CLASSIC, CH.: POKORNÁ ŽANETA, M.: POKORNÁ ŽANETA
 
V4 72. INSTINCT SILENT ENIGMA, CMKU/B/3130/12/15, 1/18/2012, O.: ANGEL OF MINE ROYAL LILY, M.:
ALESSANDRA DEMIKÁT, CH.: KŘAPOVÁ MARTA, M.: TYLOVI KAREL + PAVLÍNA
 
PES/DOG TŘÍDA PRACOVNÍ / WORKING CLASS
 
neposouzen 73. YEGOR SPIRIT OF THE TSAR, ÖHZB BAR 1278, 8/18/2010, O.: IZUMRUD IZ KRYLATOI LEGENDY,
M.: ABRAKADABRA NIJINSKI BALLET, CH.: TITZE EDITH, M.: KAIN MARIA
 
PES/DOG TŘÍDA VÍTĚZŮ/ CHAMPION CLASS
 
V1 CAC 76. CHADWIK LYNN SILENT ENIGMA, CMKU/B/3027/11, 4/1/2011, O.: C.I.B. ZARATHUSTRA NIJINSKI
BALLET, M.: CH. EAU DE TOILETTE SILENT ENIGMA, CH.: KŘAPOVÁ MARTA, M.: KŘAPOVÁ MARTA
V2 Res. CAC 78. VOLTURI MAJOVE BOHEMIA, SPKP 316, 9/22/2013, O.: HARMON MAJOVE BOHEMIA, M.:
MARISA MAJOVE BOHEMIA IZ BELAJA SVORA, CH.: VESELÁ MARIE, M.: ŠVIHORÍK MILAN
 
V3 75. DMITRIJ RENY DESTINY MRAJA, ČMKU/B/3086/-11/11, 1/25/2011, O.: KUDEYAR IZ RAZDOLIA, M.:
DESSZERT AMURI-PAJKOS, CH.: MRÁZOVÁ JANA, M.: SCHWARZOVÁ KRYŠTOF RENÁTA
 
V4 74. ALEXANDR LADY VON ROT RECICE, ČLP/B/3161/12, 4/7/2012, O.: TIMUR Z MOSKEVSKÉHO CHOVU, M.:
ESMERALDA ČÍNSKÉ HEDVÁBÍ, CH.: JÍROVÁ ALICE, M.: JÍROVÁ ALICE
 
V 77. RUSSKIY AZART KRISTALL ABSOLUTE, CMKU/B/3006/-11/10/12, 10/4/2010, O.: RUSSKIY AZART DAGON,
M.: BORSCANA ISELIN, CH.: LAZAREVA MARIA, M.: POKORNÁ ŽANETA
 
PES/DOG TŘÍDA VETERÁNŮ / VETERAN CLASS
 
V1, Nejlepší veterán pes, BOV 80. SAMHAIN ON FIRE COBURN MEYTA, CMKU/B/2785/-09/08/09, 4/1/2008,
O.: MARCHE DU MONDE MEYTA, M.: FAN DANZER AT COBURN FUSILIER, CH.: SHAW/HYATT PAT/LAURA, M.:
KRYLOVÁ HANA + VALEŠOVÁ PAVLA
 
Abs. 79. LYNX WINDS FROM RUSSIA, CMKU/B/2810/-09/06/09, 2/9/2006, O.: MORYJAK WILD IS THE WIND,
M.: LYNX CLASSIC MUSIC, CH.: JONSSON ELISABET, M.: SVOBODOVÁ VENDULA
 
 
FENA/BITCH TŘÍDA ŠTĚŇAT / BABY CLASS
VN1, Nejlepší štěně fena 82. IMPREZA FRAJANKA, ČMKU/B/3673/16, 3/6/2016, O.: CH VALER MAJOVE
BOHEMIA, M.: ICH NYX MAJOVE BOHEMIA, CH.: PILEČEK KAREL, M.: ŘEŘICHOVÁ MILOSLAVA
 
VN2 81. APOLENKA DONA ZUZIA, CMKU/B/3695/16, 4/24/2016, O.: TIMUR FI-IT, M.: ANN SOPHIE, CH.:
HEJTÍKOVÁ ZUZANA, M.: FIALOVÁ DAGMAR
 
FENA/BITCH TŘÍDA DOROSTU / PUPPY CLASS
 
VN1, Nejlepší dorost fena 83. DOBER-KOPP HEART OF ETERNITY, MET.OAG.55 / 16, 1/4/2016, O.: SUNBURST
DUKE CALIFA AT DOBER-KOPP, M.: JENIFER CH.: KOPPÁNY ÁGNES DR., M.: TUNCSIK MARKO
 
VN2 84. HEART ON FIRE MATRIOSHKA, CMKU/B/3658/16, 1/31/2016, O.: FENIX ALEKSANDRIT FAVORIT, M.:
AFTERNOON DELIGHT MATRIOSHKA, CH.: SVOBODOVÁ VENDULA, M.: SVOBODOVÁ VENDULA
VN3 85. CHURMA FRAJANKA, CMKU/B/3669/16, 2/28/2016, O.: SADKO MAJOVE BOHEMIA, M.: MARISA
MAJOVE BOHEMIA IZ BELAJA SVORA, CH.: PILEČEK KAREL, M.: PILEČEK KAREL
 
VN4 86. MANDOLÍNA SILENT ENIGMA, CMKU/B/3680/16, 2/27/2016, O.: CHADWIK LYNN SILENT ENIGMA, M.:
ANICZKA GORIANOWA OD MATRIOSZKI, CH.: KŘAPOVÁ MARTA, M.: PEKÁRKOVÁ MOJMÍRA
 
N 87. MELODY OF SILENT ENIGMA, CMKU/B/3682/16, 2/27/2016, O.: CHADWIK LYNN SILENT ENIGMA, M.:
ANICZKA GORIANOWA OD MATRIOSZKI, CH.: KŘAPOVÁ MARTA, M.: PEKÁRKOVÁ MOJMÍRA
 
FENA/BITCH TŘÍDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS
V1 CAJC 88. ALPHA SARAH KATEMY, CMKU/B/3527/15, 3/15/2015, O.: RYAZAN PALANTIR, M.: CHLOÉ LOVE
SILENT ENIGMA, CH.: KREJČÍ KATEŘINA, M.: KREJČÍ KATEŘINA
 
V2 89. DEMON HUNTRESS IZIRONK, CMKU/B/3642/15, 10/30/2015, O.: ALLPERI HIGHLANDS HEART, M.:
HATCHEPSUT BISTKUPSTWO, CH.: CHOCHOLUŠKOVÁ HELENA, M.: PASTORKOVÁ EVA
 
Abs. 90. ULJANA Z MOSKEVSKÉHO CHOVU, ČLP/B/3579/15, 7/4/2015, O.: HIS MAJESTY TIMUR ČÍNSKÉ
HEDVÁBÍ, M.: ERGEN Z KOPFSTEINU, CH.: FINKOVÁ PAVLA, M.: JÍROVÁ ALICE
 
FENA/BITCH MEZITŘÍDA / INTERMEDIATE CLASS
 
V1 CAC 91. ARNIKA BARRYBADY, ČLP/B/3484, 12/5/2014, O.: WIOSENNY WIATR POLOT, M.: DUSHA
OCHOTNIKA MRAJA, CH.: FIALOVÁ DAGMAR, M.: FIALOVÁ DAGMAR
 
V2 Res. CAC 93. JENIFER TOCA, MET.OAG.19/H/15, 11/17/2014, O.: DOBER-KOPP APACS, M.: DOBER-KOPP
AFRICA QUEEN, CH.: TOT KEISTIJAN, M.: KOPPÁNY ÁGNES
 
V3 92. FUNNY FOX ROYAL LILY, SPKP 361, 10/30/2014, O.: ANGEL OF MINE ROYAL LILY, M.: KILLIAN'S RED
KATZ, CH.: PORTEŠOVÁ ALENA, M.: RONDÍKOVÁ KATARÍNA
 
V4 94. POEMA Z BILMY, CMKU/B/3533/15, 4/26/2015, O.: MYSTICAL DARK VICTOR Z BILMY, M.: MASKOVA´S
CHARON, CH.: PAŘÍZKOVÁ MARCELA, M.: STRNADOVÁ JANA
 
FENA/BITCH TŘÍDA OTEVŘENÁ / OPEN CLASS
 
V1 CAC, Vítěz speciální výstavy, BOB 101. LOVKA BISTKUPSTWO, CMKU/B/3381/13/15, 12/31/2013, O.:
RUSICH BASKAK, M.: HANACZKA BISTKUPSTWO, CH.: ZAPLETAL VOJTĚCH, M.: ZAPLETALOVI VOJTĚCH A LUDMILA
 
V2 Res. CAC 98. CERIDWEN MATRIOSHKA, CMKU/B/3198/12, 5/31/2012, O.: KILLING ME SOFTLY LE SPHINX,
M.: SCARLET PIMPERNEL LYNX, CH.: SVOBODOVÁ VENDULA, M.: VESELÁ ZUZANA
 
V3 96. APRELKA LENEL SLOVAKIA, SPKP 313, 11/21/2013, O.: JERONIMO PRIMO Z BILMY, M.: BRASLETKA
MRAJA, CH.: HÚŽEVKOVÁ LENKA, M.: SOUSEDÍKOVÁ MARKÉTA + DOMENY PETER
 
V4 100. LIGHT MY FIRE SILENT ENIGMA, CMKU/B/3388/14, 1/11/2014, O.: CHADWIK LYNN SILENT ENIGMA,
M.: ALESSANDRA DEMIIKÁT, CH.: KŘAPOVÁ MARTA, M.: KŘIVÁNKOVÁ ALICE
 
V 95. AFTERNOON DELIGHT MATRIOSHKA, ČLP/B/2889/09/15, 12/19/2009, O.: LYNX WINDS FROM RUSSIA,
M.: RAJALINJAN DAVINOVNA, CH.: SVOBODOVÁ VENDULA, M.: SVOBODOVÁ VENDULA
 
V 99. EVENING STAR MATRIOSHKA, CMKU/B/3415/14, 4/7/2014, O.: LYNX WINS FROM RUSSIA, M.: SONJA FIIT,
CH.: SVOBODOVÁ VENDULA, M.: PIRKLOVÁ TAŤÁNA
 
V 102. SOLOVYEV BALERINA POLOT, PKR. X-9116, 4/26/2014, O.: SOLOVYEV FAVORIT, M.: SOLOVYEV GVARDIA
BELAYA, CH.: OSTROVSKAYA MARINA, M.: MISTERKA WIESŁAWA
 
Abs. 97. BORZOI TSARSKI KNYAGINYA, CMKU/B/3505/-15/14, 5/12/2014, O.: ZHIVAGO SPIRIT OF THE TZAR,
M.: BORZOI TSARSKI BRUSNIKA, CH.: MYLTSEVA TATIANA, M.: MIKULOVÁ DARJA
 
FENA/BITCH TŘÍDA PRACOVNÍ / WORKING CLASS
 
V1 CAC 103. DUSHA OCHOTNIKA MRAJA, ČLP/B/3085, 1/25/2011, O.: KUDEYAR IZ RAZDOLIA, M.: DESSZERT
AMURI-PAJKOS, CH.: MRÁZOVÁ JANA, M.: FIALOVÁ DAGMAR
 
FENA/BITCH TŘÍDA VÍTĚZŮ / CHAMPION CLASS
V1 CAC 105. JCH. WASABI MAJOVE BOHEMIA, CMKU/B/3451/14, 9/25/2014, O.: CH. SADKO MAJOVE
BOHEMIA, M.: CH. MARISA MAJOVE BOHEMIA IZ BELAJA SVORA, CH.: VESELÁ MARIE, M.: PILEČEK KAREL
 
V2 Res. CAC 104. AIDA Z BRNOVA, CLP/B/2966, 10/18/2010, O.: ALLPERI HIGHLANDS HEART, M.: PALOMA FI -
IT, CH.: BARBORA SLOVACKOVA, M.: KAIN MARIA
 
FENA/BITCH TŘÍDA VETERÁNŮ / VETERAN CLASS
V1, Nejlepší veterán fena 107. CZERNUSZKA VON SNORLAX, CMKU/B/2635/08, 2/28/2008, O.: CHARLEY
BALŠAJA ACHOTA, CH., M.: AESHLEY O'HARA Z VIŠŇOVÉHO KVĚTU, CH.: BLIZMAN BLANKA JOANNA, M.:
MLÁDKOVÁ ALENA
V2 108. ESMERALDA ČÍNSKÉ HEDVÁBÍ, ČLP/B/2517/07, 4/14/2007, O.: HARRIS BALŠAJA ACHOTA, M.:
DJARMILA BALŠAJA ACHOTA, CH.: HAVLISOVÁ LEONA, M.: JÍROVÁ ALICE
 
V3 106. CARA Z VIŠNOVÉHO KVĚTU, CMKU B 2722 08 10, 7/18/2008, O.: CHARLEJ BALŠAJA ACHOTA, M.:
AUDREY HEPBURN Z VIŠNOVÉHO KVĚTU, CH.: STUCHLÁ MIROSLAVA, M.: STUCHLÁ MIROSLAVA
 
VN2 49. DOBER-KOPP HU-GO BUDA, MET.OAG.62/16, 4/25/2016, O.: J-DZINGISKHAN TO DOBER KOPP TOCA,
M.: DOBER-KOPP FABULUS DANCER, CH.: KOPPÁNY ÁGNES DR., M.: WANKOWSKA DAGMAR
 
VN1, Nejlepší štěně pes 50. IKAROS FRAJANKA, CMKU/B/3670/16, 3/6/2016, O.: VALER MAJOVE BOHEMIA,
M.: NYX MAJOVE BOHEMIA, CH.: PILEČEK KAREL, M.: PILEČEK KAREL
 
 
PES/DOG TŘÍDA DOROSTU / PUPPY CLASS
N3 51. EDWARD BALVERT´S, CMKU/B/3646/16, 1/21/2016, O.: AZART LUBIMETS FORTUNY, M.: BARONKA
BALVERT´S, CH.: POKORNÁ ŽANETA, M.: POKORNÁ ŽANETA
VN2 52. CHRONOS FRAJANKA, CMKU/B/3664/16, 2/28/2016, O.: SADKO MAJOVE BOHEMIA, M.: MARISA
MAJOVE BOHEMIA IZ BELAJA SVORA, CH.: PILEČEK KAREL, M.: PILEČEK KAREL
VN1, Nejlepší dorost pes 53. MUSORGSKIJ SILENT ENIGMA, CMKU/B/3678/16, 2/27/2016, O.: CHADWIK LYNN
SILENT ENIGMA, M.: ANICZKA GORIANOWA OD MATRIOSZKI, CH.: KŘAPOVÁ MARTA, M.: KŘAPOVÁ MARTA
 
 
PES/DOG TŘÍDA MLADÝCH/ JUNIOR CLASS
V3 54. BARCHAT FOR FRAJANKA , RFK4342508, 8/16/2015, O.: ALEKSANDRIT, M.: RHAPSODY MAJOVE
BOHEMIA, CH.: ANDREEVA OLGA, M.: PILEČEK KAREL
SIGHTHOUND FEST BOHEMIA 3. 9. 2016 20
V 55. D´ARTAGNAN IZIRONK, CMKU/B/3639/15, 10/30/2015, O.: ALLPERI HIGHLANDS HEART, M.:
HATCHEPSUT BISTKUPSTWO, CH.: CHOCHOLOUŠKOVÁ HELENA, M.: KREJČÍ MARCELA
V 56. GO GO BOLSHOI MIDNIGHT COWBOY, MET.OAG.26/15, 6/10/2015, O.: SUNBURST DUKE CALIFA AT
DOBER-KOPP, M.: LENA MARTINVILLE, CH.: VERECZKI EDIT, M.: VERECZKI EDIT
VD 57. GOLDEN GLOW MATRIOSHKA, CMKU/B/3560/15, 6/12/2015, O.: LYNX WINDS FROM RUSSIA, M.:
SONJA FI-IT, CH.: SVOBODOVÁ VENDULA, M.: VACKOVÁ MARKÉTA
V4 58. LIHODEY DU CLOS VREMONTOIS, CMKU/B/3627/-15/15, 6/28/2015, O.: H´OLEG DU CLOS
VREMONTOIS, M.: ISABELLA DU CLOS VREMONTOIS, CH.: BOURRASSET FRANCOISE, M.: MIKLOVÁ KATEŘINA
V2 59. MR. PLANT BISTKUPSTWO, CMKU/B/3588/15, 7/22/2015, O.: ALTAJ NOVA FANFARA, M.: CODA
HIGHLANDS HEART, CH.: ZAPLETAL VOJTĚCH, M.: ZAPLETALOVI VOJTĚCH A LUDMILA
V1 CAJC, BOJ 60. PETRIKOFF Z BILMY, CMKU/B/3532/15, 4/26/2015, O.: MYSTICAL DARK VICTOR Z BILMY, M.:
CHARON MASKOVA´S, CH.: PAŘÍZKOVÁ MARCELA, M.: ROZSÍVALOVÁ OLGA
V 61. YAROMIR , DWZRV RKF 4343761, 7/15/2015, O.: TIMIAN MAJOVE BOHEMIA, M.: TSARKAYA OSOBA
ZAGADKA, CH.: ANNA A. VINTILOVA, M.: KAIN MARIA
PES/DOG MEZITŘÍDA/ INTERMEDIATE CLASS
V4 62. ARASHIDO BARRYBADY, ČLP/B/3481, 12/5/2014, O.: WIOSENNY WIATR POLOT, M.: DUSHA OCHOTNIKA
MRAJA, CH.: FIALOVÁ DAGMAR, M.: VLČKOVÁ PETRA
V 63. BEL ETUAL BALTAZAR, ČMKU/B/3635/-15/15, 3/6/2015, O.: RUSSKIY AZART YESORS ALNAIR OF
PERSIFAL, M.: VOLYA, CH.: PARICHENKO EKATERINA, M.: SCHWARZOVÁ KRYŠTOF RENÁTA
V 64. CÍRDAN IZIRONK, CMKU/B/3492/14, 12/15/2014, O.: BOOTY BAY IZIRONK, M.: FOXEY LADY
BISTKUPSTWO, CH.: CHOCHOLOUŠKOVÁ HELENA, M.: KREJČÍ MARCELA
V1 CAC 65. FALCON Z PALATINU MORAVIA, CMKU/B/3550/15, 5/29/2015, O.: MARCUS ANTONIUS BILMY, M.:
BORINKA PALATINU MORAVIA, CH.: RŮŽIČKOVÁ MARTA, M.: MLEJNKOVÁ ALEXANDRA
V3 66. FOR FUN ROYAL LILY, PKR.X-9184, 10/30/2014, O.: ANGEL OF MINE ROYAL LILY, M.: KATZ KILLIAN'S RED,
CH.: PORTEŠOVÁ ALENA, M.: GROLIK ANNA
V 67. CHARLEMAGNE NIJINSKI BALLET, ČLP/B/3508/15, 2/16/2015, O.: ZARATHUSTRA NIJINSKI BALLET, M.:
YELENA SPIRIT OF THE TSAR, CH.: BURIANOVÁ LENKA, M.: ČECHOVÁ EVA
V2 Res. CAC 68. CHARODIY ALEXANDRIT FAVORIT, CMKU/B/3567/-15/15, 2/7/2015, O.: ZABAVA ISLEHAVEN
OSTROV BARBADOS, M.: TAISIYA ALEKSANDRIT FAVORIT, CH.: ZYKOVA KATERYNA, M.: OMASTA PETR
PES/DOG TŘÍDA OTEVŘENÁ / OPEN CLASS
V3 69. CASANOVA BALVERT´S, CMKU/B/3236/12/14, 8/18/2012, O.: KRISTALL ABSOLUTE RUSSKIY AZART, M.:
BASURMANKA ESTET CLASSIC, CH.: POKORNÁ ŽANETA, M.: POKORNÁ ŽANETA
V2 Res. CAC 70. GO GO BOLSHOI JESSE JAMES GO GO BOLSHOI, MET OAG. 1152/13, 2/14/2013, O.: DOBERKOPP
WIZZARD OF ÓZ DOBER-KOPP, M.: LENA MARTINVILLE MARTINVILLE, CH.: VERECZKI EDIT, M.: BODROGI
MARGARÉTA
V1 CAC, Vítěz speciální výstavy, BOS 71. HONOUR OVER GLORY ČÍNSKÉ HEDVÁBÍ, ČLP/B/3311/, 7/30/2013,
O.: TIMUR Z MOSKEVSKÉHO CHOVU, M.: FLORIDA ČÍNSKÉ HEDVÁBÍ, CH.: HAVLISOVÁ LEONA, M.: KUPČÍK DUŠAN
V4 72. INSTINCT SILENT ENIGMA, CMKU/B/3130/12/15, 1/18/2012, O.: ANGEL OF MINE ROYAL LILY, M.:
ALESSANDRA DEMIKÁT, CH.: KŘAPOVÁ MARTA, M.: TYLOVI KAREL + PAVLÍNA
PES/DOG TŘÍDA PRACOVNÍ / WORKING CLASS
neposouzen 73. YEGOR SPIRIT OF THE TSAR, ÖHZB BAR 1278, 8/18/2010, O.: IZUMRUD IZ KRYLATOI LEGENDY,
M.: ABRAKADABRA NIJINSKI BALLET, CH.: TITZE EDITH, M.: KAIN MARIA
PES/DOG TŘÍDA VÍTĚZŮ/ CHAMPION CLASS
V4 74. ALEXANDR LADY VON ROT RECICE, ČLP/B/3161/12, 4/7/2012, O.: TIMUR Z MOSKEVSKÉHO CHOVU, M.:
ESMERALDA ČÍNSKÉ HEDVÁBÍ, CH.: JÍROVÁ ALICE, M.: JÍROVÁ ALICE
SIGHTHOUND FEST BOHEMIA 3. 9. 2016 21
V3 75. DMITRIJ RENY DESTINY MRAJA, ČMKU/B/3086/-11/11, 1/25/2011, O.: KUDEYAR IZ RAZDOLIA, M.:
DESSZERT AMURI-PAJKOS, CH.: MRÁZOVÁ JANA, M.: SCHWARZOVÁ KRYŠTOF RENÁTA
V1 CAC 76. CHADWIK LYNN SILENT ENIGMA, CMKU/B/3027/11, 4/1/2011, O.: C.I.B. ZARATHUSTRA NIJINSKI
BALLET, M.: CH. EAU DE TOILETTE SILENT ENIGMA, CH.: KŘAPOVÁ MARTA, M.: KŘAPOVÁ MARTA
V 77. RUSSKIY AZART KRISTALL ABSOLUTE, CMKU/B/3006/-11/10/12, 10/4/2010, O.: RUSSKIY AZART DAGON,
M.: BORSCANA ISELIN, CH.: LAZAREVA MARIA, M.: POKORNÁ ŽANETA
V2 Res. CAC 78. VOLTURI MAJOVE BOHEMIA, SPKP 316, 9/22/2013, O.: HARMON MAJOVE BOHEMIA, M.:
MARISA MAJOVE BOHEMIA IZ BELAJA SVORA, CH.: VESELÁ MARIE, M.: ŠVIHORÍK MILAN
PES/DOG TŘÍDA VETERÁNŮ / VETERAN CLASS
Abs. 79. LYNX WINDS FROM RUSSIA, CMKU/B/2810/-09/06/09, 2/9/2006, O.: MORYJAK WILD IS THE WIND,
M.: LYNX CLASSIC MUSIC, CH.: JONSSON ELISABET, M.: SVOBODOVÁ VENDULA
V1, Nejlepší veterán pes, BOV 80. SAMHAIN ON FIRE COBURN MEYTA, CMKU/B/2785/-09/08/09, 4/1/2008,
O.: MARCHE DU MONDE MEYTA, M.: FAN DANZER AT COBURN FUSILIER, CH.: SHAW/HYATT PAT/LAURA, M.:
KRYLOVÁ HANA + VALEŠOVÁ PAVLA
 
FENA/BITCH TŘÍDA ŠTĚŇAT / BABY CLASS
VN2 81. APOLENKA DONA ZUZIA, CMKU/B/3695/16, 4/24/2016, O.: TIMUR FI-IT, M.: ANN SOPHIE, CH.:
HEJTÍKOVÁ ZUZANA, M.: FIALOVÁ DAGMAR
VN1, Nejlepší štěně fena 82. IMPREZA FRAJANKA, ČMKU/B/3673/16, 3/6/2016, O.: CH VALER MAJOVE
BOHEMIA, M.: ICH NYX MAJOVE BOHEMIA, CH.: PILEČEK KAREL, M.: ŘEŘICHOVÁ MILOSLAVA
FENA/BITCH TŘÍDA DOROSTU / PUPPY CLASS
VN1, Nejlepší dorost fena 83. DOBER-KOPP HEART OF ETERNITY, MET.OAG.55 / 16, 1/4/2016, O.: SUNBURST
DUKE CALIFA AT DOBER-KOPP, M.: JENIFER CH.: KOPPÁNY ÁGNES DR., M.: TUNCSIK MARKO
VN2 84. HEART ON FIRE MATRIOSHKA, CMKU/B/3658/16, 1/31/2016, O.: FENIX ALEKSANDRIT FAVORIT, M.:
AFTERNOON DELIGHT MATRIOSHKA, CH.: SVOBODOVÁ VENDULA, M.: SVOBODOVÁ VENDULA
VN3 85. CHURMA FRAJANKA, CMKU/B/3669/16, 2/28/2016, O.: SADKO MAJOVE BOHEMIA, M.: MARISA
MAJOVE BOHEMIA IZ BELAJA SVORA, CH.: PILEČEK KAREL, M.: PILEČEK KAREL
VN4 86. MANDOLÍNA SILENT ENIGMA, CMKU/B/3680/16, 2/27/2016, O.: CHADWIK LYNN SILENT ENIGMA, M.:
ANICZKA GORIANOWA OD MATRIOSZKI, CH.: KŘAPOVÁ MARTA, M.: PEKÁRKOVÁ MOJMÍRA
N 87. MELODY OF SILENT ENIGMA, CMKU/B/3682/16, 2/27/2016, O.: CHADWIK LYNN SILENT ENIGMA, M.:
ANICZKA GORIANOWA OD MATRIOSZKI, CH.: KŘAPOVÁ MARTA, M.: PEKÁRKOVÁ MOJMÍRA
FENA/BITCH TŘÍDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS
V1 CAJC 88. ALPHA SARAH KATEMY, CMKU/B/3527/15, 3/15/2015, O.: RYAZAN PALANTIR, M.: CHLOÉ LOVE
SILENT ENIGMA, CH.: KREJČÍ KATEŘINA, M.: KREJČÍ KATEŘINA
V2 89. DEMON HUNTRESS IZIRONK, CMKU/B/3642/15, 10/30/2015, O.: ALLPERI HIGHLANDS HEART, M.:
HATCHEPSUT BISTKUPSTWO, CH.: CHOCHOLUŠKOVÁ HELENA, M.: PASTORKOVÁ EVA
Abs. 90. ULJANA Z MOSKEVSKÉHO CHOVU, ČLP/B/3579/15, 7/4/2015, O.: HIS MAJESTY TIMUR ČÍNSKÉ
HEDVÁBÍ, M.: ERGEN Z KOPFSTEINU, CH.: FINKOVÁ PAVLA, M.: JÍROVÁ ALICE
FENA/BITCH MEZITŘÍDA / INTERMEDIATE CLASS
V1 CAC 91. ARNIKA BARRYBADY, ČLP/B/3484, 12/5/2014, O.: WIOSENNY WIATR POLOT, M.: DUSHA
OCHOTNIKA MRAJA, CH.: FIALOVÁ DAGMAR, M.: FIALOVÁ DAGMAR
V3 92. FUNNY FOX ROYAL LILY, SPKP 361, 10/30/2014, O.: ANGEL OF MINE ROYAL LILY, M.: KILLIAN'S RED
KATZ, CH.: PORTEŠOVÁ ALENA, M.: RONDÍKOVÁ KATARÍNA
SIGHTHOUND FEST BOHEMIA 3. 9. 2016 22
V2 Res. CAC 93. JENIFER TOCA, MET.OAG.19/H/15, 11/17/2014, O.: DOBER-KOPP APACS, M.: DOBER-KOPP
AFRICA QUEEN, CH.: TOT KEISTIJAN, M.: KOPPÁNY ÁGNES
V4 94. POEMA Z BILMY, CMKU/B/3533/15, 4/26/2015, O.: MYSTICAL DARK VICTOR Z BILMY, M.: MASKOVA´S
CHARON, CH.: PAŘÍZKOVÁ MARCELA, M.: STRNADOVÁ JANA
FENA/BITCH TŘÍDA OTEVŘENÁ / OPEN CLASS
V 95. AFTERNOON DELIGHT MATRIOSHKA, ČLP/B/2889/09/15, 12/19/2009, O.: LYNX WINDS FROM RUSSIA,
M.: RAJALINJAN DAVINOVNA, CH.: SVOBODOVÁ VENDULA, M.: SVOBODOVÁ VENDULA
V3 96. APRELKA LENEL SLOVAKIA, SPKP 313, 11/21/2013, O.: JERONIMO PRIMO Z BILMY, M.: BRASLETKA
MRAJA, CH.: HÚŽEVKOVÁ LENKA, M.: SOUSEDÍKOVÁ MARKÉTA + DOMENY PETER
Abs. 97. BORZOI TSARSKI KNYAGINYA, CMKU/B/3505/-15/14, 5/12/2014, O.: ZHIVAGO SPIRIT OF THE TZAR,
M.: BORZOI TSARSKI BRUSNIKA, CH.: MYLTSEVA TATIANA, M.: MIKULOVÁ DARJA
V2 Res. CAC 98. CERIDWEN MATRIOSHKA, CMKU/B/3198/12, 5/31/2012, O.: KILLING ME SOFTLY LE SPHINX,
M.: SCARLET PIMPERNEL LYNX, CH.: SVOBODOVÁ VENDULA, M.: VESELÁ ZUZANA
V 99. EVENING STAR MATRIOSHKA, CMKU/B/3415/14, 4/7/2014, O.: LYNX WINS FROM RUSSIA, M.: SONJA FIIT,
CH.: SVOBODOVÁ VENDULA, M.: PIRKLOVÁ TAŤÁNA
V4 100. LIGHT MY FIRE SILENT ENIGMA, CMKU/B/3388/14, 1/11/2014, O.: CHADWIK LYNN SILENT ENIGMA,
M.: ALESSANDRA DEMIIKÁT, CH.: KŘAPOVÁ MARTA, M.: KŘIVÁNKOVÁ ALICE
V1 CAC, Vítěz speciální výstavy, BOB 101. LOVKA BISTKUPSTWO, CMKU/B/3381/13/15, 12/31/2013, O.:
RUSICH BASKAK, M.: HANACZKA BISTKUPSTWO, CH.: ZAPLETAL VOJTĚCH, M.: ZAPLETALOVI VOJTĚCH A LUDMILA
V 102. SOLOVYEV BALERINA POLOT, PKR. X-9116, 4/26/2014, O.: SOLOVYEV FAVORIT, M.: SOLOVYEV GVARDIA
BELAYA, CH.: OSTROVSKAYA MARINA, M.: MISTERKA WIESŁAWA
FENA/BITCH TŘÍDA PRACOVNÍ / WORKING CLASS
V1 CAC 103. DUSHA OCHOTNIKA MRAJA, ČLP/B/3085, 1/25/2011, O.: KUDEYAR IZ RAZDOLIA, M.: DESSZERT
AMURI-PAJKOS, CH.: MRÁZOVÁ JANA, M.: FIALOVÁ DAGMAR
FENA/BITCH TŘÍDA VÍTĚZŮ / CHAMPION CLASS
V2 Res. CAC 104. AIDA Z BRNOVA, CLP/B/2966, 10/18/2010, O.: ALLPERI HIGHLANDS HEART, M.: PALOMA FI -
IT, CH.: BARBORA SLOVACKOVA, M.: KAIN MARIA
V1 CAC 105. JCH. WASABI MAJOVE BOHEMIA, CMKU/B/3451/14, 9/25/2014, O.: CH. SADKO MAJOVE
BOHEMIA, M.: CH. MARISA MAJOVE BOHEMIA IZ BELAJA SVORA, CH.: VESELÁ MARIE, M.: PILEČEK KAREL
FENA/BITCH TŘÍDA VETERÁNŮ / VETERAN CLASS
V3 106. CARA Z VIŠNOVÉHO KVĚTU, CMKU B 2722 08 10, 7/18/2008, O.: CHARLEJ BALŠAJA ACHOTA, M.:
AUDREY HEPBURN Z VIŠNOVÉHO KVĚTU, CH.: STUCHLÁ MIROSLAVA, M.: STUCHLÁ MIROSLAVA
V1, Nejlepší veterán fena 107. CZERNUSZKA VON SNORLAX, CMKU/B/2635/08, 2/28/2008, O.: CHARLEY
BALŠAJA ACHOTA, CH., M.: AESHLEY O'HARA Z VIŠŇOVÉHO KVĚTU, CH.: BLIZMAN BLANKA JOANNA, M.:
MLÁDKOVÁ ALENA
V2 108. ESMERALDA ČÍNSKÉ HEDVÁBÍ, ČLP/B/2517/07, 4/14/2007, O.: HARRIS BALŠAJA ACHOTA, M.:
DJARMILA BALŠAJA ACHOTA, CH.: HAVLISOVÁ LEONA, M.: JÍROVÁ ALICE

Contact

Karel Pileček