National show Ostrava 10.4.2016 CZ

National show Ostrava 10.4.2016 CZ

judge: Mr. Řehánek (CZ)
 
 
třída mladých 
V1, CAJC, BOJ - Charlemagne Nijinski Ballet
ČLP/B/3508/15 16-2-15 Zarathustra Nijinski Ballet Yelena Spirit of the Tsar Burianová Lenka Čechová Eva Smetanova 20 Letovice 2 
 
mezitřída 
VD1 - Alamo Abdals from rocks 
CMKU/B/3434/14 20-5-14 Russkiy Azart Kristall Absolute Black Velvet Balvert's 
Pospíšilová Marta Mikula Jana Čeladná 791 Čeladná
 
třída otevřená 
V1, CAC - Jolly Joker Silent Enigma 
CMKU/B/3220/12 08-7-12 Cedar Noir Royal Lily Eau de Toilette Silent Enigma 
Křapová Marta Kiriláková Martina Mikulovice 15 Nová Ves v Horách
 
třída vítězů ,
V1, CAC, NV, BOB BIG FCI X. 5. místo - CH. Valer Majove Bohemia 
CMKU/B/3362/13 22-9-13 Ch. Harmon Majove Bohemia Ch. Marisa Majove Bohemia iz Belaja 
Veselá Marie Pileček Karel U Jatek 695/27 Soběslav III
 
 
třída mladých 
V1, CAJC - Poema z Bilmy 
CMKU/B/3533/15 26-4-15 Mystical Dark Victor z Bilmy Maskova´s Charon 
Pařízková Marcela Strnadová Jana Pod Širokým vrchem 55 Most
 
V2 - Desert Rose Mischenka 
CMKU/B/3524/15 08-3-15 Palantir Ryazan Cassia Mischenka 
Dvořáková Věra Dvořáková Věra Mariánské náměstí 196 Černovice u Tábora
 
VD3 - Sweet Enigma Blackrose 
CMKU/B/3603/-15/15 23-6-15 Spell On You Blackrose Chairóneia Silent Enigma 
Andrews Donna Křapová Marta Máchova 11 Rýmařov
 
 
mezitřída 
V1 - Atuin Velvet Majesty 
CMKU/B/3421/14 02-5-14 Scharkow's Chagajew Bayana Mraja 
Kiriláková Martina Kiriláková Martina Mikulovice 15 Nová Ves v Horách
 
 
třída otevřená 
V1, CAC - Okinawa z Bilmy 
CMKU/B/3324/13 09-8-13 Jeronimo Primus z Bilmy FC Jadus V Coburn Windnsatin 
Pařízková Marcela Pařízková Marcela Palackého 1034 Český Brod
 
V2, Res. CAC - Dahlia z Višňového květu 
CMKU/B/3272/13 07-4-13 Blueberry Hill Matrioshka Czernuszka von Snorlax 
Mládková Alena Mládková Alena Tř. ČSA 202 Veselí nad Lužnicí
 
V3 - Light My Fire Silent Enigma 
CMKU/B/3388/14 11-1-14 Chadwik Lynn Silent Enigma Alessandra Demikát 
Křapová Marta Křivánková Alice 24. dubna 304 Brno Želešice
 
třída vítězů 
V1, CAC, NV, BOS - Modnica Estet Classic 
CMKU/B/3352/-13/13 24-3-13 Hearty Taifun of Golden-West Baronessa Estet Classic 
Gorbatšjova+Kasemets Javorková Aneta Podzámčí 37 Kdyně
 
třída veteránů 
V1, VT, BOV - CH. Phaedra Iriska 
CMKU/B/2603/-07/07/08 31-5-07 Russian Ztarstrike JC Leicro´s Zamzara Rajalinjan 
Kubiak-Zamora Carol Pileček Karel U Jatek 695/27 Soběslav III
 

Contact

Karel Pileček