CACIB Litoměřice 28.5.2016 CZ

CACIB Litoměřice 28.5.2016 CZ

Judge: Mudra Antonín (CZ)
 
třída štěňat
VP1- Edward Balvert´s Pokorná Žaneta
 
třída mladých
EXC1, CAJC, BOJ- Barchat for Frajanka Pileček Karel
EXC2- Urbay z Moskevského chovu Frolikova Martina
 
mezitřída
EXC1, CAC- Atomic Hapukan Baage Gisela
EXC2, RCAC- Warion Majove Bohemia Vasilová Martina
 
třída otevřená
EXC1, CAC- His Majesty Timur Čínské hedvábí Frolikova Martina
VG2- Dajosch Klingsor´s Baage Gisela
VG3- Honour over Glory Čínské hedvábí Kupčík  Dušan
 
třída šampionů
EXC1, CAC, CACIB, BOB- Casanova Balvert´s Pokorná Žaneta
EXC2, RCAC, RCACIB- Chadwik Lynn Silent Enigma Křapová Marta
EXC3- Ch. Delfis z Murky Řeřichová + Pašková Miloslava + Pavlína
EXC4- Chester Klingsors Baage Gisela
 
třída dorostu
VP1- Akilina Radena Slovakia Bobotová Karolina
 
třída mladých
EXC1, CAJC- Sweet Enigma Blackrose Křapová Marta
 
mezitřída
EXC1, CAC, RCACIB- JCh. Wasabi Majove Bohemia Pileček Karel
 
třída otevřená
EXC1, CAC- JCh. Fair Lady Frajanka Pileček Karel
 
třída šampionů
EXC1, CAC, CACIB, BOS- Tahira aus dem Zarenreich Franz Kathrin
EXC2, RCAC- GCh. Debora z Murky Řeřichová + Pašková Miloslava + Pavlína
 
třída veteránů
EXC1, BOV- Ch. Carmen z Murky Řeřichová + Pašková Miloslava + Pavlína
Judge: Mudra Antonín (CZ)
 
třída štěňat
VP1- Edward Balvert´s Pokorná Žaneta
 
třída mladých
EXC1, CAJC, BOJ- Barchat for Frajanka Pileček Karel
EXC2- Urbay z Moskevského chovu Frolikova Martina
 
mezitřída
EXC1, CAC- Atomic Hapukan Baage Gisela
EXC2, RCAC- Warion Majove Bohemia Vasilová Martina
 
třída otevřená
EXC1, CAC- His Majesty Timur Čínské hedvábí Frolikova Martina
VG2- Dajosch Klingsor´s Baage Gisela
VG3- Honour over Glory Čínské hedvábí Kupčík  Dušan
 
třída šampionů
EXC1, CAC, CACIB, BOB- Casanova Balvert´s Pokorná Žaneta
EXC2, RCAC, RCACIB- Chadwik Lynn Silent Enigma Křapová Marta
EXC3- Ch. Delfis z Murky Řeřichová + Pašková Miloslava + Pavlína
EXC4- Chester Klingsors Baage Gisela
 
třída dorostu
VP1- Akilina Radena Slovakia Bobotová Karolina
 
třída mladých
EXC1, CAJC- Sweet Enigma Blackrose Křapová Marta
 
mezitřída
EXC1, CAC, RCACIB- JCh. Wasabi Majove Bohemia Pileček Karel
 
třída otevřená
EXC1, CAC- JCh. Fair Lady Frajanka Pileček Karel
 
třída šampionů
EXC1, CAC, CACIB, BOS- Tahira aus dem Zarenreich Franz Kathrin
EXC2, RCAC- GCh. Debora z Murky Řeřichová + Pašková Miloslava + Pavlína
 
třída veteránů
EXC1, BOV- Ch. Carmen z Murky Řeřichová + Pašková Miloslava + Pavlína
 

Contact

Karel Pileček